HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Günümüzde bakıldığı zaman iş makinelerine her zaman için ihtiyaç duyulmaktadır. İş makinelerine duyulan ihtiyacın nedenlerine bakıldığı zaman bu nedenler arasından öncelikle iş süresini kısaltmak ve daha az işçi çalıştırmak nedeni en büyük neden olarak karşımıza çıkmaktadır. Bizler uzun süredir yapmış olduğumuz vinç işi ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Sizlere sunmuş oluğumuz hizmetlere bakıldığı zaman başta vinç hizmeti olmak üzere pek çok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.  Sizlerin hizmetinize sunmuş olduğumuz vinçlere bakıldığı zaman siz değerli müşterilerimiz bu vinçleri istediği yerde gönül rahatlığı ile kullanmaktadır. Vinçlere bakıldığı zaman siz değerli müşterilerimizi hizmetine sunmuş olduğumuz pek çok vinç çeşidi bulunmaktadır.

Farklı Vinç Çeşitleri İle Kaliteli Hizmet

 

Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz vinç hizmetlerinde sürekli olarak en iyi hizmeti sunmak için uğraşmaktayız. Siz müşterilerimize farklı alanlarda kullanılan farklı vinç çeşitleri ile hizmet sunmaktayız.  Sunmuş olduğumuz vinç çeşitlerine bakıldığı zaman bu vinç çeşitlerinden biri de sepetli vinç çeşididir. Sepetli vinçlere bakıldığı zaman sepetli vinç üzerinde bulunan sepetli platform olarak ta bilinen işçilerin kurtarıcı araçları olarak kullanılmaktadır.  Sepetli vinç, yüksek yerlere ulaşabilmek amacıyla ve daha güvenli ve sağlıklı iş ortamı oluşturmak amacıyla sepet takılan bir araçtır. Ucundaki sepeti sayesinde işçileri ulaşmak istedikleri noktaya rahatça ve güvenilir bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır.  Bu nedenle genelde ulaşılması güç olan yüksek binaların dış cephe tadilatlarında, boyamalarında, temizliğinde, bakımında sıva ve alçılarında, inşaat alanlarında sepetli vinç tercih oranları yüksek olmaktadır. Günümüzde kullanılan bu sepetli vinçlere bakıldığı zaman sepetli vinçler kullanım alanlarına ve kullanım ihtiyacına göre farklı büyüklüklerde bulunmaktadır. Sepetli vinçlere bakıldığı zaman bu sepetli vinçler kişilere işlerin daha erken sürede daha az işçi ile yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda pek çok farklı faydası da bulunmaktadır. Sepetli vinçlere bakıldığı zaman sepetli vinç ile kişiler daha güvenilir bir ortamda çalışma fırsatı bulduğundan dolayı bu kişilerden daha çok verim alınması sağlanmaktadır. Sizlerin daha güvenilir bir şekilde ve daha iyi şartlar altında çalışmanız için sizlere sunmuş olduğumuz bir diğer vinç hizmeti ise kamyon üstü vinçlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz bu kamyon üstü vinçlere bakıldığı zaman bu kamyon üstü vinçler günümüzde farklı alanlarda farklı işlerde rahatça kullanılmaktadır. Bu vinci kullanmak isteyen kişilerin bizim ile irtibata geçmeleri vinçleri kullanmaları için yeterli olacaktır. Günümüzde en çok kullanılan vinç çeşitlerinden biri olan kamyon üstü bu vinç çeşidine bakıldığı zaman bu vinç çeşidi kamyon üzerinde kurulu bir şekilde bulunduğundan dolayı istenilen her yere rahatça taşınmaktadır. Rahatça istenilen her yere taşınan bu vinçlere bakıldığı zaman bu vinçler doğrusal yönden hareket ettiğinden dolayı açık veya kapalı alan fark etmeksizin istenilen her yerde de çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Kamyon üstü vinçlerin nerelerde kullanıldığına bakıldığı zaman bu vinçler ağır olan bir yükün kamyondan indirilmesi veya kamyona yüklenmesi, ağır olan bir ürünün yer değiştirilmesi, ağır olan bir parçanın takılması gibi alanlarda kişilere yardımcı olarak kullanılmaktadır. Kamyon üstü vinçlere bakıldığı zaman bu vinçlerin bir diğer faydalı özelliği ile diğer vinç çeşitlerine göre daha kısa sürede kurulup daha kısa sürede sökülmesidir. Kamyon üstü vinçlerimizi istenilen her yere kısa zaman için göndermekteyiz.

Sürekli Olarak Kaliteli Hizmet Anlayışı

 

Uzun süredir yapmış olduğumuz vinç işinde dönüp arkamıza baktığımız zaman şimdiye kadar pek çok vinç işini en iyi şekilde gerçekleştirmiş olduğumuzu görmekteyiz. Yapmış olduğumuz vinç işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirme nedenlerine bakıldığı zaman bu nedenler arasında öncelikle gelişmiş araç filomuzu ve sürekli olarak müşterilerine saygılı davranan deneyimli personelimiz dikkat çekmektedir. Kiralık vinç işlemlerini yaparken sürekli olarak müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz vinç işlerinde müşteri memnuniyetini görmek bizleri daha çok mutlu etmektedir. Siz müşteri memnuniyeti için yapmış olduğumuz çalışmalara bakıldığı zaman kurulmuş olduğumuz ilk günden itibaren sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için yapmış olduğumuz gelişimlere bakıldığı zaman kendimizi tüm alanlara geliştirmekteyiz. Öncelikle siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışan personelimizin sizlere daha iyi hizmet vermesi amacıyla personelimize çeşitli konularda pek çok eğitim vermekteyiz. Personelimize vermiş olduğumuz eğitimlere bakıldığı zaman bu eğitimlerde öncelik müşteriye karşı olan saygı ve işini nasıl yapacağı konusunda vermiş olduğumuz eğitimlerdir. Uzun süredir yapmış olduğumuz vinç işinde kendimizi geliştirmiş olduğumuz bir diğer alan ise gelişmiş araç ve ekipman sayımızı her geçen gün daha çok geliştirmektir. Bu duruma bakıldığı zaman her geçen gün farklı vinç türlerimizin sayısını artırarak siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlamaktayız. Her geçen dün araçlarımızı artırmakta ve var olan araçlarımızın bakımlarını ve temizliğini zamanında yaparak siz değerli müşterilerimizin bizlerden en iyi şekilde memnun kalmasını için çalışmaktayız.  Yapmış olduğumuz vinç işinde siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmek için sürekli olarak çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz vinç işlemlerini siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Yapmış olduğumuz vinç işlemlerini sizlere garantili ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız. Yapmış olduğumuz vinç işlemlerinde olası bir kaza durumunda siz değerli müşterilerimizin tüm masraflarını karşılamaktayız. Uzun süredir yapmış olduğumuz vinç işlemlerinde şuana kadar her hangi bir sorun yaşamamak ile beraber yaşanacak olan her hangi bir sorunda tüm zararını karşılamaktayız.

Vinç İşlemlerinde Sınırsız Hizmet

 

Sunmuş olduğumuz vinç işlemlerinde siz değerli müşterilerimize sürekli olarak kaliteli hizmet ederek siz değerli müşterilerimizin bizlerden memnun kalmasını sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz vinç kiralama işlemlerine bakıldığı zaman şuana kadar yapılan tüm işlemlerinde müşterilerimizden beklediğimiz memnuniyetini görerek müşterilerimizin mutluluğunu sağlamış olmaktayız. Bizler aracılığı ile vinç işlemlerini yerine getirmek isteyen kişiler bizim ile irtibata geçmeleri durumunda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya başlamaktayız. Müşterilerimiz bizim ile farklı yollardan irtibata geçmektedir. Bu yollara bakıldığı zaman bunlara internet üzerinden, telefona aracılığı ile veya ofislerimizin ziyaret edilmesi ile siz değerli müşterilerimiz bizim ile irtibata geçmektedir. Bizim ile irtibata geçen müşterilerimize kısa zaman içinde dönüş yaparak istedikleri vinç çeşitlerini uygun fiyat garantisi ile sizlere sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz vinçlere bakıldığı zaman bu vinçler son model ve son teknoloji vinç çeşitleri olarak hizmetinizde çalışmaktadır. Genel olarak bakıldığı zaman bizim amacımız siz değerli müşterilerimize pek çok alanda yardımcı olmaktadır. Sizlere kiralamış olduğumuz vinçlerin kiralama sürelerini siz müşterilerimiz kendi işinize göre ayarlamaktasınız. Kiralanan süre boyunca deneyimli personelimiz ve araçlarımız ile sizlere en iyi hizmet hedeflenmektedir. Sizlere kiralamış olduğumuz vinçlere bakıldığı zaman bu vinçlerin sürekli olarak bakımı yapılmaktadır. Vinçler ile siz müşterilerimiz işlerini daha kısa sürede ve daha uygun bir maliyete en iyi şekilde hal etmektedir. Vinç ile eleman ihtiyacınızda azaldığından dolayı elamana vereceğiniz ücrette cebinizde kalmış olmaktadır. Sizde daha iyi hizmet ve kaliteli vinçler ile çalışmak itiyorsanız bizi tercih ediniz.